-20%

Фігурки Рослини проти Зомбі Соняшник Ігрові дитячі Фігурки Plants vs Zombies в коробці
1 100 ₴
880 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7103П
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурки Рослини проти Зомбі Соняшник Ігрові дитячі Фігурки Plants vs Zombies в коробці
Характеристики: Матеріал: пластик + поролон; Склад набору на фото; Великі та яскраві фігурки (10-13 см); Розмір коробки: 30х24х7 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 400 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий набір фігурок рослиніння проти Зомбі | Фігурки Plants vs Zombies у коробці Соняшник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴







