-12%

Конструктор для дітей Рослини проти Зомбі Фігурки ігрові 458дет (7007К)
1 700 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7007К
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор для дітей Рослини проти Зомбі Plants vs Zombies Фігурки ігрові 458дет в коробці
Характеристики: Матеріал: пластик; 458 деталей; Розмір коробки: 45х32х7 см Склад набору у зібраному вигляді на фото;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 430 г |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор рослинності проти Зомбі, іграшка лого Plants vs Zombies фігурки 458 дітей у коробці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴








