-16%

Величезний дитячий конструктор космічна ракета станція, космічний корабель 1010 деталей
3 400 ₴
2 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7120
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Величезний дитячий конструктор космічна ракета станція, космічний корабель 1010 деталей
Характеристики:
Матеріал: пластик;
1010 деталей;
Розмір коробки: 53х35х7 см
Склад набору в зібраному вигляді з розмірами на фото;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ChaoBao |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість деталей | 1010 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Космос |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Величезний дитячий конструктор космічна ракета станція, космічний корабель 1010 деталей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴









