-15%

Фігурки Рослини проти Зомбі Plants vs Zombies 26ел Великий набір фігурок Єгиптянин Горохостріл
2 950 ₴
2 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7042Н
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурки Рослини проти Зомбі Plants vs Zombies 26ел Великий набір фігурок Єгиптянин Горохостріл
Характеристики: Величезна та яскрава коробка — ідеальний варіант для подарунка дитині; Матеріал: пластик + латекс + поролон; Вміст набору на фото; Великі та барвисті фігурки (10-13 см); Розмір коробки: 59х39х9 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 390 мм |
| Вага | 1500 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Ігровий набір із фігурками |
| Тип призначення | Єгипетськин фігурки Plants vs Zombies горохострел | Величезний набір ігрових фігурок рослинні проти Зомбі 26 в 1 |
| Стать | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴







