-21%

Конструктор Plants vs Zombies Boss лього рослиніння проти Зомбі ферма Великий дитячий конструктор у коробці з ручкою
2 500 ₴
1 979 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7019Н
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор Plants vs Zombies Boss лього рослиніння проти Зомбі ферма Великий дитячий конструктор у коробці з ручкою
Характеристики: Матеріал: пластик; Ultra версія з босом зомбі; 1024 деталей; Розмір коробки: 53х35х7 см Склад набору в зібраному вигляді на фото;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ChaoBao |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість деталей | 1024 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий дитячий конструктор Plants vs Zombies Boss, льоого рослинлення проти Зомбі ферма в коробці з ручкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 979 ₴








