-17%

Дитячий набір іграшка Рослини проти зомбі | Набір фігурок Plants vs Zombies у коробці
1 150 ₴
949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7040
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий набір іграшка Рослини проти зомбі | Набір фігурок Plants vs Zombies у коробці
Характеристики:
Матеріал: пластик+латекс;
Вміст набору на фото;
Великі та барвисті фігурки (10-13 см);
Розмір коробки: 39х28х7 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий набір іграшка рослиніння проти Зомбі | Набір фігурок Plants vs Zombies у коробці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴





