-14%

Набір фігурок Рослини проти Зомбі з перчиком Фігурки іграшкові Plants vs Zombies у подарунковій коробці
1 850 ₴
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7043
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір фігурок Рослини проти Зомбі з перчиком Фігурки іграшкові Plants vs Zombies у подарунковій коробці
Характеристики: Велика та яскрава коробка - ідеальний варіант для подарунка дитині; Матеріал: пластик+латекс; Вміст набору на фото; Великі та барвисті фігурки (10-13 см); Розмір коробки: 46х28х8 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір фігурок Plants vs Zombies у подарунковій коробці | Фігурки дитячі рослини проти Зомбі-набір із перчиком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴






