-20%

Набір фігурок Рослини проти Зомбі Горіх Горохостріл Кабачок Дитячі ігрові фігурки Plants vs Zombies
1 250 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7076
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір фігурок Рослини проти Зомбі Горіх Горохостріл Кабачок Дитячі ігрові фігурки Plants vs Zombies
Характеристики: Яскрава коробка - ідеальний варіант для подарунка дитині; Матеріал: пластик+латекс; Вміст набору на фото; Великі та барвисті фігурки (10-13 см); Розмір коробки: 29х30х9 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 400 г |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Персонажі відеоігор |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий набір фігурок рослиніння проти Зомбі, Горох Горохострел кабачок фігурки Plants vs Zombies |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





