-25%

Фігурки для дітей Роблокс 6шт Набір ігрових фігурок Roblox іграшка скейт (7107)
800 ₴
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7107
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурки для дітей Роблокс 6шт Набір ігрових фігурок Roblox іграшка скейт
Характеристики: Матеріал: пластик; 6 великих фігурок (7 см) + аксесуари; Розмір коробки: 21х17х7,5 см; Склад на фото;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір іграшки фігурки Роблокс 6 шт. у коробці, набір фігурок іграшка Roblox скейт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴








