-25%

Дитячі фігурки конструктор Hello Kitty, набір фігурок лего котики 12 шт
750 ₴
565 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7155
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячі фігурки конструктор Hello Kitty, набір фігурок лего котики 12 шт.
Характеристики:
Матеріал: пластик;
12 фігурок;
Розмір коробки: 25,5х18х3,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baobao |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 12 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 255 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячі фігурки конструктор Hello Kitty, набір фігурок лего котики 12 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565 ₴



