-22%

Фігурки конструктор-лого 24 шт герої Майнкрафт, набір фігурок чоловічки Minecraft
1 050 ₴
820 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7151К
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурки конструктор-лого 24 шт герої Майнкрафт, набір фігурок чоловічки Minecraft
Характеристики:
Матеріал: пластик;
24 фігурки + аксесуари;
Розмір коробки: 37х27х4,5 см
Склад набору на фото;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 24 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Minecraft |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Фігурки конструктор-лого 24 шт герої Майнкрафт, набір фігурок чоловічки Minecraft |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴







