-26%

Roblox Роблокс набір ігрових фігурок у коробці Восьминіг пірат ігрові фігурки герої 8 шт.
980 ₴
725 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7128
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Roblox Роблокс набір ігрових фігурок у коробці Восьминіг пірат ігрові фігурки герої 8 шт.
Характеристики: Матеріал: пластик; 8 фігурок ; Розмір коробки: 25х20х5,5 см Склад набору на фото;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴





