-23%

Фігурки Рослини проти Зомбі Plants vs Zombies Дитячий набір фігурок із горохгострілом
1 900 ₴
1 459 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7139
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурки Рослини проти Зомбі Plants vs Zombies Дитячий набір фігурок із горохгострілом
Характеристики: Матеріал: пластик; Розмір коробки: 48х34,5х7 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 345 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий набір фігурок рослиніння проти Зомбі фігурки Plants vs Zombies з горохгострілом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 459 ₴









