-21%

Конструктор для дівчат Холодне Серце Принцеса крижаний замок Лего Ельза для дівчаток Frozen Lisa 7661
1 900 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7111
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий конструктор Холодне Серце Принцеса крижаний замок Лего Ельза для дівчаток у коробці
Характеристики: Матеріал: пластик; 504 деталей; Розмір коробки: 48х30х7 см Склад набору у зібраному вигляді на фото;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Кількість деталей | 504 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Frozen |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тематика | Принцеси |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий дитячий конструктор Холодне Серце Принцеса Frozen Lisa 7661 крижаний замок лего Ельза для дівчаток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴









