-26%

Дитячий конструктор для дівчаток Вілла Girls Донструктор будиночок на воді для дівчинки
1 900 ₴
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7171
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий конструктор для дівчаток Вілла Girls Донструктор будиночок на воді для дівчинки
Характеристики: У барвистій фірмовій коробці; Матеріал: пластик; 474+ деталей; Розмір коробки: 48х30х7 см Склад набору в зібраному вигляді на фото;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ChaoBao |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 474 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴







