-22%

Конструктор для дівчаток будиночок вілла Girls, конструктор для дівчинки
2 500 ₴
1 949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7173
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор для дівчаток будиночок вілла Girls, конструктор для дівчинки
Характеристики: У барвистій фірмовій коробці; Матеріал: пластик; 775+ деталей; Розмір коробки: 53х35х7 см Склад набору в зібраному вигляді на фото;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ChaoBao |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 504 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий дитячий конструктор для дівчаток будиночок вілла Girls, конструктор для дівчинки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 949 ₴









