-20%

Динозаври Конструктор для дітей jurassic world 3720 Конструктор для хлопчиків парк юрського періоду
1 500 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7169
+380 (50) 184-62-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Динозаври Конструктор для дітей jurassic world 3720 Конструктор для хлопчиків парк юрського періоду
Характеристики: Матеріал: пластик; 319 деталей; Розмір коробки: 40х28х6 см Склад набору в зібраному вигляді на фото;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Динозаври |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор для дітей динозаври jurassic world 3720, Конструктор для хлопчиків парк юрського періоду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴






